Praca w Szwecji

Szukaj spośród 9 ofert

Programista operator maszyn CNC - tokarz - Szwecja

Szwecja - Whole Country, Baltix.se Sp. z o.o., 13-05-2022

Szczegóły oferty
Programista- operator maszyn cnc (Mazak) - Szwecja

Szwecja - Whole Country, Baltix.se Sp. z o.o., 13-05-2022

Szczegóły oferty
Elektryk przemysłowy – Szwecja - Szwecja

Szwecja - Whole Country, Silverback Polska Sp z.o.o, 12-05-2022

Szczegóły oferty
Programista - Operator CNC (tokarz) - Szwecja

Szwecja - Many Locations, Baltix.se Sp. z o.o., 11-05-2022

Szczegóły oferty
Firma Lambda zatrudni Kierowników robót - Szwecja

Szwecja - Whole Country, Lambda S.A., 05-05-2022

Szczegóły oferty
Monter rusztowań / Pomocnik montera rusztowań - Szwecja

Szwecja - Whole Country, GLT Spółka Akcyjna Sp.k., 04-05-2022

Szczegóły oferty
Spawacz 135 - Szwecja - Szwecja

Szwecja - Whole Country, Baltix.se Sp. z o.o., 06-05-2022

Szczegóły oferty
Pomocnik/Cieśla szalunkowy–praca Szwecja - Szwecja

Szwecja - Stockholm, Berker Dominis Sp.z.o.o, 21-04-2022

Szczegóły oferty

Wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy do krajów skandynawskich ze względu na lepsze standardy zatrudnienia oraz wyższe zarobki. Szwecja z kolei może pochwalić się wysokim i wygodnym poziomem życia, a także dobrymi warunkami pracy, gdzie znacznie średnią europejską przekraczają zarobki w tym kraju. Chcesz pracować w Szwecji? Zapoznaj się ze wszystkimi aktualnymi ofertami pracy na naszym portalu pracujwunii.org.

Jak znaleźć pracę w Szwecji?

Polacy zazwyczaj decydują się na podjęcie pracy poprzez agencje i pośrednictwa pracy. Oferują zatrudnienie na zróżnicowanych warunkach, niekiedy nawet dla osób, które nie znają języka obcego. Z pomocą pośredników możliwa jest praca tymczasowa, która jest niezwykle popularna i wynosi zazwyczaj kilka tygodni lub miesięcy, nie jest pracą stałą. Obecnie w Szwecji jest już duża ilość Polaków, dlatego z pewnością mogą okazać się pomocni w poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia. Jednak najczęściej decydujemy się, aby znaleźć zatrudnienie poprzez Internet, co jest niezwykle szybkie oraz wygodne.

Jeśli szukasz pracy w Szwecji, na naszym portalu znajdziesz ogłoszenia zarówno z agencji pracy, jak i bezpośrednio od zagranicznego pracodawcy.

Praca w Szwecji – czy trzeba znać język?

Praca w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego może być niekiedy trudna. Wszystko to za sprawą tego, że większość pracodawców wymaga znajomości języka choćby na komunikatywnym poziomie. Co więcej, powinniśmy znać język, jeśli zamierzamy pracować na specjalistycznych stanowiskach, gdzie wymaga się od nas doświadczenia oraz kwalifikacji.

Jednak nie musimy się martwić, dostępnych jest wiele ogłoszeń, które nie wymagają znajomości niekiedy żadnego języka. Mowa głównie o miejscach, gdzie poszukuje się osób na budowę, produkcję, magazyn oraz pracowników fizycznych. Często jedynie wymaga się angielskiego, ale również na komunikatywnym poziomie. Dotyczy to głównie branży IT czy pracowników administracyjno-biurowych.

Oferty pracy w Szwecji

Pracę w Szwecji z pewnością znajdą specjaliści oraz osoby, które są chętne podjąć się zatrudnienia w sektorze budowlanym, na produkcji oraz przy opiece nad osobami starszymi. Brakuje również mechaników, lakierników, elektryków, serwisantów czy osoby, które chętnie pracowałyby przy zajęciach fizycznych. Szwecja oferuje również pracę w sezonie w sektorach takich jak rolnictwo, przetwórstwo oraz ogrodnictwo.