Praca w Polsce

Szukaj spośród 49 ofert

Kierowca kat. C+E - Polska

Polska - Whole Country, 1toDrive, 13-05-2022

Szczegóły oferty
Sutener - Polska

Polska - Whole Country, blessed firm, 13-05-2022

Szczegóły oferty
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I CIEPŁOWNICZNYCH - Polska

Polska - Whole Country, SANI PLUS SP. Z O.O., 12-05-2022

Szczegóły oferty
Elektryk / pomoc elektryka - Polska

Polska - Warsaw, NTSystem sp. z o.o., 11-05-2022

Szczegóły oferty
Pracownik biurowy/Asystent/ka w dziale rekrutacji - Polska

Polska - Katowice, Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy, 10-05-2022

Szczegóły oferty
Opiekun osób starszych - Polska

Polska - Whole Country, Go work, 06-05-2022

Szczegóły oferty
Lekarz Rodzinny praca Otwock Warszawa - Polska

Polska - Whole Country, ProworkPL, 05-05-2022

Szczegóły oferty

Wyjechać z kraju czy lepiej pozostać w Polsce? Decyzja z pewnością nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jeśli chcemy więcej zarabiać czy postawić na lepszy komfort życia. Znalezienie pracy w Polsce nie jest obecnie tak trudne, jak kilka lat temu, dlatego to z pewnością może przemawiać za tym, abyśmy pozostali w kraju i właśnie tutaj rozpoczęli poszukiwania zatrudnienia. Można także spróbować znaleźć zatrudnienie za granicą, będąc jeszcze w Polsce. Na naszym portalu pracujwunii.org znajdziesz aktualne oferty pracy w wielu branżach.

Szukanie pracy – określ, co chcesz robić

Znalezienie pierwszej pracy, dorywczej czy po długim okresie braku aktywności zawodowej nie zawsze należy to łatwych, szczególnie jeśli nie wiemy, co chcielibyśmy robić – nie mamy wystarczającego doświadczenia lub boimy się spróbować pracować w danej branży. Dlatego na samym początku warto określić, co chcielibyśmy robić, w jakim sektorze się zatrudnić oraz jakie branże nas naprawdę interesują. Umożliwi nam to podjęcie decyzji związanej ze znalezieniem dla siebie zatrudnienia w Polsce. Tyczy się to zarówno Polaków, jak i osób zza granicy, które chciałyby u nas pracować.

Z pewnością nie powinniśmy się zniechęcać, jeśli chodzi o podejmowanie pracy. Niekiedy proces ten wymaga po prostu czasu. Nie zawsze uda nam się po upływie kilku dni już znaleźć wymarzone zatrudnienie. Należy przede wszystkim na samym początku przygotować odpowiednie CV, a następnie dopiero podejmować próby kontaktu z potencjalnymi pracodawcami poprzez ogłoszenia pracy, np. takie, które znajdują się na naszym portalu.

Oferty pracy w Polsce

Na jakie zatrudnienie możemy liczyć w Polsce? Tak naprawdę wszystko zależy od naszego zainteresowania, wykształcenia oraz doświadczenia. Ponadto, jeśli nie chcemy pracować w naszym kraju, mamy możliwość podjąć się zatrudnienia poza granicami kraju, ale będąc jeszcze w Polsce. Nie decydujemy się wówczas na „wyjazd w ciemno”, a jedynie szukamy pracy w kraju poza granicami Polski. Wiele osób obecnie wybiera taką formę szukania pracy, aby być pewnym swojego zatrudnienia. Niekiedy również oferty pracy opierają się na zagranicznych firmach, dla których mamy możliwość pracować.

Z pewnością brakuje pracowników takich jak: kierowców, pracowników biurowych, spedytorów, mechaników, mechatroników, pracowników fizycznych, pracowników produkcji, kucharzy, elektryków, pracowników administracyjno-biurowych, magazynierów czy opiekunów osób starszych.

Na naszym portalu znajdziesz oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Możesz znaleźć pracę poza granicami naszego kraju poprzez ogłoszenia od polskich agencji pracy lub pracować dla zagranicznych firm.