Praca w Holandii

Szukaj spośród 141 ofert

KIEROWCA / POMOCNIK KOORDYNATORA (DUŻO GODZIN) - Holandia

Holandia - Zaandam, E&A Agencja Zatrudnienia, 26-01-2022

Szczegóły oferty
OPERATOR PRODUKCJI- (WESTFORT) - Holandia

Holandia - IJsselstein, Mokka360, 26-01-2022

Szczegóły oferty
Pakowacz-(LEWARHT) - Holandia

Holandia - Merenwijk, Mokka360, 26-01-2022

Szczegóły oferty
Packer-(korona duńska) - Holandia

Holandia - Haarlem, Mokka360, 26-01-2022

Szczegóły oferty
Operator magazynu-(Ingram Micro) - Holandia

Holandia - Waalwijk, Mokka360, 26-01-2022

Szczegóły oferty
Pakowanie odzieży - Holandia - Holandia

Holandia - Amsterdam, UNIWORK Sp. z o.o., 26-01-2022

Szczegóły oferty
Pakowacz-(ROVEG FRUIT) - Holandia

Holandia - Waddinxveen, Mokka360, 25-01-2022

Szczegóły oferty
Operator magazynu-(Duma Natury) - Holandia

Holandia - Maassluis, Mokka360, 25-01-2022

Szczegóły oferty
Operator magazynu-(Zeeman) - Holandia

Holandia - Alphen aan den Rijn, Mokka360, 25-01-2022

Szczegóły oferty
Sortowanie paczek-(POSTNL) - Holandia

Holandia - Nieuwegein, Mokka360, 24-01-2022

Szczegóły oferty
Operator logistyczny - Holandia

Holandia - Helmond, Mokka360, 24-01-2022

Szczegóły oferty

Zarobki za granicą mogą być dla wielu bardziej atrakcyjne niż te w rodzimym kraju, dlatego nic dziwnego, że nadal decydujemy się podjąć pracę poza granicami naszego kraju. Szczególnie holenderski rynek kusi tysiące Polaków. Oferują dobre zatrudnienie wraz z wynagrodzeniem oraz wieloma benefitami. Zachęcamy do przeglądania ofert pracy dostępne na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć wymarzone zatrudnienie za granicą.

Praca w Holandii – ciekawostki

Holandia od kilku lat niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych krajów, do których chętnie emigrują Polacy. Nic dziwnego, ponieważ jest to nie tylko piękny kraj pod względem kulturowym oraz zabytkowym, ale także daje duże możliwości dobrego zarobku. Do przyjazdu do Holandii zachęca z pewnością niski poziom bezrobocia, rosnąca liczba nowych miejsc pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

W Holandii mamy możliwość pracować bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy, poprzez polską agencję pracy lub przez holenderską agencję pracy. Z kolei wysokość stawki minimalnej zależy od wieku osoby, która chce podjąć się zatrudnienia w tym kraju oraz oczywiście doświadczenia, kwalifikacji i wykształcenia. Jeśli planujesz wyjechać do pracy do Holandii, zachęcamy, aby na bieżąco sprawdzać stawki, jakie są proponowane w tym kraju, ponieważ zmieniają się one nieustannie.

Oferty pracy w Holandii

Zastanawiasz się nad pracą w Holandii? Bez wątpienia musisz rozpocząć przeglądanie ofert pracy. Na naszej stronie znajdziesz aktualne ogłoszenia, gdzie masz możliwość znaleźć zatrudnienie pasujące do Twoich zainteresowań, kwalifikacji czy wykształcenia.

Z pewnością najwięcej ofert pracy znajdziemy w branżach sezonowych, ale pamiętaj, że nawet w ogrodnictwie możesz pracować w Holandii zimą. W końcu to kraj znany przede wszystkim z ogrodów oraz kwiatów, dlatego praca czeka przy kwiatach, w szklarniach, pielęgnowaniu ogrodów, sadzonek, zbierania warzyw i owoców oraz w rolnictwie. To właśnie tam do pracy sezonowej wybiera się bardzo duża liczba osób. Oprócz tego w Holandii znajdziesz zatrudnienie również na specjalistycznych stanowiskach, ponieważ kraj ten szuka nieustannie fachowców oraz pracowników fizycznych w wielu branżach – nie tylko w budowlanej czy produkcyjnej.

Czy praca w Holandii się opłaca?

Zastanawiając się nad pracą w Holandii, pada najczęściej pytanie: czy to się opłaca? Przede wszystkim warto pamiętać, że holenderskie firmy oferują nam naprawdę atrakcyjne wynagrodzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie się utrzymać, ale również i zaoszczędzić. Ponadto możemy liczyć na pomoc ze strony pracodawcy. Należy rozważyć wyjazd do pracy w Holandii jedynie poprzez sprawdzone źródła i ogłoszenia, które znajdziesz, chociażby na naszej stronie.