Praca w Danii

Szukaj spośród 11 ofert

Murarz - beton komórkowy - Dania

Dania - Whole Country, IPK sp. z o. o., 11-05-2022

Szczegóły oferty
Glazurnik Dania - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 10-05-2022

Szczegóły oferty
Pracownik swiatlowody (przeciski) - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 09-05-2022

Szczegóły oferty
Tynkarz Dania - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 09-05-2022

Szczegóły oferty
Spawacz 135 - Dania

Dania - Whole Country, MAJ People Service ApS, 08-05-2022

Szczegóły oferty
Pracownik rozbiorek Dania - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 06-05-2022

Szczegóły oferty
Operator robota spawalniczego - Dania

Dania - Lemvig, MAJ People Service ApS, 28-04-2022

Szczegóły oferty
Malarz przemyslowy/ lakiernik przemyslowy - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 28-04-2022

Szczegóły oferty
Brukarz Dania - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 09-05-2022

Szczegóły oferty
Zbrojarz Dania - Dania

Dania - Whole Country, Vikar Invest ApS, 20-04-2022

Szczegóły oferty

Interesuje Cię zatrudnienie za granicą? Chcesz więcej zarobić oraz zdobyć niezbędne zawodowe doświadczenie? Z pewnością praca w Danii będzie dla Ciebie świetną przygodą, gdzie masz możliwość poznać inne warunki pracy oraz życia, a także rozwiniesz swoje umiejętności i kwalifikacje. Na naszej platformie znajdziesz aktualne oferty pracy w Danii oraz sprawdzone i rzetelne informacje o zatrudnieniu poza granicami naszego kraju.

Dla kogo praca w Danii?

Dania uważana jest za przyjazny kraj, który otwarty jest na inne osoby. Mieszkańcy są niezwykle sympatyczni, którzy dodatkowo słyną ze spokojnego podejścia do życia. Duńczycy cenią sobie fachowców oraz pracowników odpowiedzialnych, ambitnych i pracowitych. Ponadto w Danii nie brakuje Polaków, którzy podjęliby zatrudnienie. Na miejscu pracodawcy najchętniej szukają budowlańców, spawaczy, ślusarzy, stolarzy, elektryków, mechaników, hydraulików, monterów czy operatów. Z pewnością możemy zauważyć brak osób w specjalistycznych branżach, gdzie zazwyczaj pracodawcy potrzebują osób z odpowiednim doświadczeniem czy kwalifikacjami.

Oprócz tego z łatwością możemy znaleźć pracę na produkcji czy jako opiekunowie osób starszych. Z kolei w sezonie brakuje rąk do pracy w gastronomii, ogrodnictwie, przy zbiorach owoców i warzyw, rolnictwie oraz hotelarstwie.

Czy potrzebujemy pozwolenia na pobyt i pracę w Danii?

Praca oraz przebywanie w Danii jest możliwe bez konieczności posiadania pozwolenia na pobyt, jeśli zamierzamy mieszkać lub pracować w tym kraju krócej niż trzy miesiące. To zatem świetny sposób dla osób, które szukają pracy sezonowej lub tylko na kilka tygodni. Jednak, jeśli już mamy zamiar pozostać na dłużej, potrzebne nam będzie pozwolenie na pobyt, który możemy złożyć w Urzędzie Imigracyjnym.

Z kolei praca w Danii może odbywać się bez odpowiedniego pozwolenia w przypadku osób, które są obywatelami EOG oraz UE.

Przydatne informacje o pracy w Danii

Praca za granicą jest dla wielu niezwykle opłacalna i przynosi odpowiednie korzyści nie tylko finansowe, ale również poprawia się nasz standard życia oraz warunki pracy. Dlatego, podejmując zatrudnienie w Danii, warto wiedzieć, że tydzień pracy wynosi tam 37 godzin tygodniowo. Dania słynie również z wysokich zarobków. Jednak w kraju tym nie obowiązuje płaca minimalna, a wynagrodzenie i stawka godzinowa uzależnione są od zawodu, stanowiska oraz kwalifikacji.