Praca na Islandii

Szukaj spośród 4 ofert

B Chef - Sous Chef - Islandia

Islandia - Reykjavík, Vitoria Global AB, 04-05-2022

Szczegóły oferty

Większość Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicą, wybierając jednocześnie popularne kierunki jak Niemcy czy Holandia. Jednak mało kto wie, że Polacy stanowią największą grupę imigrantów właśnie na… Islandii! Jeśli interesuje Cię zatrudnienie w tym kraju, zachęcamy do przeglądania aktualnych ofert pracy na naszym portalu, a gwarantujemy, że znajdziesz dla siebie odpowiednie zatrudnienie pod względem zarobków oraz warunków pracy i życia.

Kto znajdzie pracę na Islandii?

Gospodarka Islandii rozwija się niezwykle dynamicznie, a sam kraj zalicza się do nowoczesnych i znajduje się na wysokim miejscu, jeśli chodzi o wskaźnik jakości życia. Jednak mimo to, nadal większość firm ma problem z rekrutacją nowych pracowników na różne stanowiska. Brakuje po prostu rąk do pracy, dlatego też kraj ten chętnie otwiera się na innych pracowników, w tym również Polaków. Ponadto, jesteśmy postrzegani jako pracownicy rzetelni, profesjonalni oraz odpowiedzialni.

Pracę na Islandii znajdą zatem bez problemu: spawacze, cieśle, elektrycy, kierowcy, mechanicy, operatorzy maszyn, hydraulicy czy stolarze. Często poszukuje się również osób, które nie posiadają żadnych kwalifikacji czy wcześniejszego doświadczenia. Nie jest również wymagana znajomość języka islandzkiego. Bez problemu znajdziemy zatrudnienie, jeśli znamy na dobrym poziomie angielski.

Zalety pracy na Islandii

Zatrudnienie na tej niewielkiej wyspie jest nie tylko opłacalne, ale również o wiele korzystniejsze. Przede wszystkim panują lepsze oraz zdrowsze warunki życia, a do tego mieszkańcy są bardzo przyjaźni i mili. Na Islandii panuje niski poziom bezrobocia i wysokie zapotrzebowanie na nowych pracowników, którzy byliby chętni do pracy. Co więcej, kraj ten oferuje wysokie zarobki oraz dodatkowe benefity i świadczenia dla pracowników. O pięknych krajobrazach i smacznym jedzeniu nie musimy chyba wspominać.

Islandia należy do jednych z najbezpieczniejszych krajów, dlatego nic dziwnego, że mieszkańcy są zadowoleni i zachęcają tym samym do siebie turystów z innych krajów. Warunki atmosferyczne nie należą do najlżejszych, ale z pewnością więcej satysfakcji da nam lepsza praca, zarobki oraz warunki życia. Jeśli chcesz znaleźć dla siebie pracę na Islandii, nasz portal służy pomocą, oferując aktualne ogłoszenia. Dzięki nam znajdziesz bezpieczną oraz legalną pracę.